German DE Polish PL

powrót do serwisu dojczland.info

Zaloguj się

Rejestracja

Wybierz rodzaj konta, które chcesz założyć

Hasło zostanie wygenerowane i wysłane na Twój adres email.

Znajdź pracę

Filtry

Rodzaj zatrudnienia
W okolicy
Wyszukaj w okolicy wybranej lokalizacji
40 km
Pensja
Wybierz min. oraz max. pensję miesięczną
Stawka
Wybierz min. oraz max. stawkę godzinową
Mamy dla Ciebie 276 ofert pracy w Niemczech

Znaleziono 276 ofert

    Aktualnie nie ma żadnych ofert.

Popularne kategorie:

Popularne miasta:

Na praca.dojczland.info znajdziesz aktualne oferty pracy z całych Niemiec. Możesz wybierać spośród różnych branż i lokalizacji. U nas znajdziesz również oferty pracy bez języka, a także dla par. Na naszym portalu oferty pracy w Niemczech publikują sprawdzeni pracodawcy z Polski i Niemiec.

Dodatkowo masz możliwość zapisania na portalu własnego CV, dzięki któremu możesz szybko i sprawnie aplikować na wybrane przez siebie oferty pracy. Warto wiedzieć, że jeśli dodasz własne CV, to pracodawcy sami będą mogli się do Ciebie zgłaszać z propozycjami pracy w Niemczech, pasującymi do Twojego profilu!

Na naszej stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci się odnaleźć na niemieckim rynku pracy. Poruszamy w nich zagadnienia takie jak umowa o pracę w Niemczech, ilość dni urlopu w Niemczech, jak powinno wyglądać niemieckie świadectwo pracy, a także poruszamy wiele kwestii prawnych, związanych z niemieckim prawem pracy (np. wypowiedzenie niemieckiej umowy o pracę).

Dodatkowo możesz korzystać z naszych darmowych rozmówek, z których nauczysz się zwrotów przydatnych przykładowo podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech.

Sprawdź: